Team Championship of Russia under 12. Stage 1

register | registered participants

Dates15.02.2020 - 16.02.2020
CityRU, KGS
СистемаМак-Магона
Participants80
Rounds5
NPlayerCityGo LevelMM012345PointsSOSSODOSPlace
1Kazan
2d115+22+8-29+43+521161
2Askar Khusainov
Kazan`
3d116-23+9-33+44+4169
3Ruslan Tarasov
Kazan`
1d119+24+10-34+4105
4Artur Gimadiev
Kazan`
1d121+25+11+35+566
5Azalia Gimaletdinova
Kazan`
6k145+233
6Diana Khabibullina
Kazan`
1365→1377 (+12)146+233
7Kirill Abzalilov
Kazan`
1263→1263 (=)1100
8Moskva
1k136+29+1+15-22+521162
9Egor Lavrov
Moskva
2d130+2+23-3128
10Alexej Igonin
Moskva
1d137+31+3+24+51212
11Vjacheslav Shpakovskij
Moskva
3k132+4-16-2134
12Andrej Ilichev
Moskva
5k117-25+272
13Pavel Rudik
Moskva
6k138-140
14Gleb Lysenko
Moskva
7k139+18-262
15Izhevsk
7k11-50+64+8+36+518133
16Radmila Ponomareva
Izhevsk
6k12+11+37+488
17Roman Gushchin
Izhevsk
7k151+67+12+38+51414
18Lev Ponomarev
Izhevsk
7k152+14+39+488
19Fedor Dmitriev
Izhevsk
1304→1304 (=)13-68+251
20Jaroslav Kuznecov
Izhevsk
1152→1158 (+6)156+69+355
21Margarita Ponomareva
Izhevsk
1038→1038 (=)14-150
22Moskovskaja Oblast
2k143+1-36+57+8-41994
23Andrej Chirkov
Lyuberczy`
1d12-37+58+9+4128
24Svjatoslav Shalnev
ZHukovskij
4k144-3-38+10-2174
25Valeria Kovalevskaja
ZHukovskij
4k145+4-12-2103
26Dmitrij Travkin
Lyuberczy`
6k146+60+366
27Viktoria Kolomiec
ZHukovskij
1193→1215 (+22)139+222
28Vladislav Shalnev
ZHukovskij
1077→1083 (+6)162+200
29Magadan
6k150+8-43+1-70+41775
30Kirill Makarov
Magadan
2k151+9-44+72+41310
31Maxim Nikulin
Magadan
7k152+10-45+73+4127
32Alexej Axenov
Magadan
1325→1335 (+10)156+11-46+76+497
33Egor Shirokov
Magadan
1292→1292 (=)12-140
34Vjacheslav Kushnir
Magadan
1204→1204 (=)13-140
35Vjacheslav Boltenkov
Magadan
1197→1197 (=)14-150
36Sankt-Peterburg
8k18-57+22-50+15-32066
37Nikolaj Ivanov
Sankt-Peterburg
4k110-58+23-51-16-2213
38Pavel Malko
Sankt-Peterburg
1241→1280 (+39)113+59+24-52+17-4147
39Mikhail Postnikov
Sankt-Peterburg
1202→1158 (-44)114-27-56+18-2124
40Ksenia Moiseeva
Sankt-Peterburg
1038→1038 (=)1100
41Mikhail Zatickij
Sankt-Peterburg
983→1002 (+19)160+233
42Alexandr Maslov
Sankt-Peterburg
696→696 (=)1100
43Nizhnij Novgorod
9k122-64+29-77+1-31527
44Demid Kukolev
Nizhnij Novgorod
7k124+67+30-80+2-4135
45Alisa Smirnova
Arzamas
1187→1160 (-27)125-68+31-78+5-391
46Andrej Ostroumov
Nizhnij Novgorod
1168→1124 (-44)126-69+32-79+6-3101
47Maria Sejfetdinova
Nizhnij Novgorod
931→931 (=)1100
48Alexandr Kislov
Nizhnij Novgorod
802→802 (=)1100
49Savelij Smirnov
Nizhnij Novgorod
793→793 (=)1100
50Petrozavodsk
11k129-15-70+36-77+31318
51Jaroslav Doskal
Petrozavodsk
1200→1235 (+35)230-17-71+37+80+5123
52Vlad Tinkin
Petrozavodsk
998→976 (-22)231-18-74+38-78+4131
53Kirill Bykov
Petrozavodsk
890→890 (=)2200
54Arina Kalinicheva
Petrozavodsk
800→800 (=)2200
55Ekaterina Nikomkina
Petrozavodsk
763→763 (=)2200
56Alisia Pugone
Petrozavodsk
719→707 (-12)232-20-75+39-79+490
57Khabarovsk
12k070+36-77+22-64+31039
58Sofia Zabolotnaja
Habarovsk
1089→1101 (+12)071+37-80+23-66+382
59Nikita Makarov
Habarovsk
999→941 (-58)074+38-78+67-281
60Vsevolod Vozhdaev
Habarovsk
834→826 (-8)075+41-79+26-68+361
61Andrej Rusanov
Habarovsk
764→764 (=)0000
62Emilia Makarova
Habarovsk
674→666 (-8)028-020
63Ksenia Vojtovich
Habarovsk
435→435 (=)0000
64Kaliningrad
14k077+43-15-70+57-212110
65Alexej Zdanovskij
Kaliningrad
950→950 (=)080+100
66Tatjana-K Eliseeva
Kaliningrad
805→768 (-37)078+58-130
67Rodion Kolobov
Kaliningrad
599→758 (+159)079+44-17-72+59+3123
68Pavel Shapin
Kaliningrad
579→551 (-28)045-19-73+60-180
69Maxim Prokofjev
Kaliningrad
228→256 (+28)046-20-76+160
70Respublika Sakha
25k057-77+50-64-29-112011
71Kercheene Borisova
YAkutsk
95→144 (+49)058-80+51-180
72Arsen Efremov
95*→188 (+93)079+67-30-170
73Andrej Sotnikov
YAkutsk
95*→95 (=)068-31-050
74Alexej Djakonov
YAkutsk
95*→211 (+116)059-78+52-160
75Konstantin Sivcev
YAkutsk
93*→93 (=)060-56-070
76Dajaana Barakhsanova
YAkutsk
93*→93 (=)069-32-050
77Chjotnaja komanda
30k064-70-57-43-50-012012
78 Igrok 2
30k066-74-59-45-52-0110
79 Igrok 3
30k067-72-60-46-56-0140
80 Igrok 1
30k065-71-58-44-51-0140