Team Championship of PFO Under 12

register | registered participants

Dates16.03.2019 - 17.03.2019
CityRU, Nizhnij Novgorod
СистемаМак-Магона
Participants46
Rounds5
NPlayerCityGo LevelMM012345PointsSOSSODOSPlace
1Tatarstan
4k028+20+24+6+10+514141
2Artur Gimadiev
Kazan`
2033→2034 (+1)029+21+25+7+11+51414
3Ruslan Tarasov
Kazan`
2014→2014 (=)022+26+8+13+41010
4Diana Khabibullina
Kazan`
1245→1231 (-14)030+27+9-294
5Azalia Gimaletdinova
Kazan`
1218→1239 (+21)031+23+14+399
6Udmurtia 1A
8k024+32+10+1-15+415102
7Lev Ponomarev
Izhevsk
1528→1549 (+21)025+33+11+2-16+41510
8Roman Gushchin
Izhevsk
1292→1349 (+57)026+34+12+3-17+4139
9Radmila Ponomareva
Izhevsk
1150→1294 (+144)027+36+13+4+18+577
10Nizhegorodskaja obl.
10k020+15+6-28+1-31783
11Mikhail Korotin
Nizhnij Novgorod
1177→1221 (+44)021+16+7-29+2-3178
12Alexandr Peruncov
Nizhnij Novgorod
1106→1066 (-40)017-8-30+1102
13Egor Pavlov
Nizhnij Novgorod
1095→1075 (-20)022+9-3-1123
14Pavel Smirnov
Nizhnij Novgorod
1053→1086 (+33)023+19+31+5-396
15Nizhegorodskaja obl.
11k037+10-28+32+6-31254
16Demid Kukolev
Nizhnij Novgorod
1167→1167 (=)038+11-29+33+7-3125
17Andrej Ostroumov
Nizhnij Novgorod
1106→1147 (+41)039+12+30+34+8-4106
18Alexandr Slepov
Nizhnij Novgorod
1002→994 (-8)040+36+9-250
19Irina Romanenko
Nizhnij Novgorod
904→814 (-90)014-31-060
20Udmurtia 2B
14k010-1-42+24+32+31245
21Majja Gaptrakhimova
Izhevsk
875→983 (+108)011-2-46+25+33+3124
22Anastasia Shirobokova
Izhevsk
764→852 (+88)013-3-45+26+34+394
23Roman Davydovich
Izhevsk
654→741 (+87)014-5-44+27+35+3104
24Nizhegorodskaja obl.
13k06-42+1-20-37+21316
25Andrej Sobolev
Nizhnij Novgorod
915→889 (-26)07-46+2-21-38+2131
26Maria Sejfetdinova
Nizhnij Novgorod
875→842 (-33)08-43+3-22-39+2121
27Andrej Morozov
Nizhnij Novgorod
735→685 (-50)09-44+4-23-40+2100
28Nizhegorodskaja obl.
13k01-37+15-10-42+21217
29Alexandr Shesterkin
Nizhnij Novgorod
927→904 (-23)02-38+16-11-45+2121
30Artem Tonkin
Nizhnij Novgorod
882→847 (-35)04-39+17-12-43+281
31Alexej Kuznecov
Nizhnij Novgorod
840→847 (+7)05-41+19+14-44+371
32Nizhegorodskaja obl.
12k042+6-37+15-20-21118
33Olga Sennikova
Nizhnij Novgorod
1019→932 (-87)046+7-38+16-21-2111
34Alexandra Klokova
Nizhnij Novgorod
905→850 (-55)045+8-40+17-22-2110
35Uljana Simkina
Nizhnij Novgorod
862→762 (-100)043+41+23-241
36Savelij Smirnov
Nizhnij Novgorod
591→568 (-23)09-18-070
37Nizhegorodskaja obl.
16k015-28-32-42+24-1909
38Marat Semenov
Nizhnij Novgorod
632→544 (-88)016-29-33-45+25-190
39Alexandr Kislov
Nizhnij Novgorod
576→507 (-69)017-30-43+26-180
40Arina Glotova
Nizhnij Novgorod
570→478 (-92)018-34-27-060
41Artem Loginov
Nizhnij Novgorod
97→161 (+64)031-35-44+150
42Nizhegorodskaja obl.
30k032-24-20-37-28-010010
43Evgenij Votrin
Arzamas
90*→90 (=)035-26-39-30-070
44Artem Gorjunov
90*→90 (=)027-23-41-31-090
45Arsenij Kabeshev
Arzamas
90*→90 (=)034-22-38-29-080
46Rodion Grishin
Arzamas
90*→90 (=)033-25-21-070