Championship of Palace of Pioneers under 12

Dates28.11.2020 - 28.11.2020
CityRU, Moscow
СистемаМак-Магона
Participants48
Rounds4
NPlayerCityGo LevelMM01234PointsSOSSODOSPlace
1Alexej Igonin
Moskva
2224→2232 (+8)106+4+2+5+1449491
2Vjacheslav Shpakovskij
Moskva
2010→2020 (+10)105+3+1-6+1351372
3Andrej Ilichev
Moskva
1837→1869 (+32)107+2-10+4+1348353
4Kirill Makarov
Magadan
1972→1956 (-16)1011+1-7+3-1250234
5Alexandr Osipovskij
Moskva
1585→1637 (+52)102-13+8+1-1250235
6Radmila Ponomareva
Izhevsk
1652→1677 (+25)101-14+17+2-1249226
7Dmitrij Travkin
Lyuberczy`
1506→1524 (+18)103-12+4-14+1247227
8Fedor Dmitriev
Izhevsk
1436→1481 (+45)916+9+5-11+1246348
9Lev Ponomarev
Izhevsk
1500→1529 (+29)918+8-12+10+1244329
10Kirill Abzalilov
Kazan`
1452→1464 (+12)917+11+3-9-11472210
11Vladimir Solodnikov
Moskva
1521→1449 (-72)104-10-15+8-11461111
12Bogdan Kojushev
Moskva
1322→1333 (+11)919+7-9-13+11452112
13Demid Kukolev
Nizhnij Novgorod
1442→1438 (-4)915+5-18+12-11442113
14Elizaveta Salamatova
Solikamsk
1448→1424 (-24)9+!6-26+7-1143½19½14
15Andrej_A Filatov
Moskva
1384→1379 (-5)913-16+11-19+11432115
16Pavel Malko
Sankt-Peterburg
1357→1340 (-17)98-15-20+18+11432016
17Grigorij Feoktistov
Moskva
1386→1366 (-20)910-21+6-25+11421917
18Anastasia_A Chernova
ZHukovskij
1411→1367 (-44)99-26+13-16-1043918
19Maria Romanenko
Moskva
1154→1155 (+1)812-27+25+15-10401819
20Alexandr Fedoseev
Izhevsk
865→1046 (+181)722+28+16-29+10392820
21Ivan Kuchin
CHelyabinsk
551→711 (+160)7+!17-23+33+1038½27½21
22Alexandr Kislov
Nizhnij Novgorod
1190→1090 (-100)820-23-30+27+10381822
23Dmitrij_P Sorokin
Moskva
729→875 (+146)737+22+21-26+10372723
24Ekaterina Sgibneva
Moskva
812→862 (+50)739+25-36+28+10342524
25Varvara Shundikova
Solikamsk
1249→1184 (-65)826-24+19-17-9401025
26Janzhina Jundunova
Reutov
1058→1042 (-16)825+18-14-23-940926
27Grigorij Arsentjev
Moskva
678→721 (+43)730+19-32+22-9381827
28Grigorij Sorokin
Nizhnij Novgorod
846→806 (-40)740+20-31+24-9371728
29Angelina Ivanova
Nizhnij Novgorod
781→726 (-55)732-38+34+20-9361729
30Artem Loginov
Nizhnij Novgorod
505→525 (+20)727-43+22-36+9351630
31Vladimir Li
Moskva
437→552 (+115)633+42+28-38+9342531
32Artem Vlasov
CHerepovecz
564→710 (+146)629+37+27-39+9342532
33Fedor Jarzhombek
Moskva
501→441 (-60)731-44+41+21-9341533
34Irina Kolcova
Moskva
277→537 (+260)646+40+29-37+9322334
35Miroslava Beloshejkina
Ekaterinburg
192→367 (+175)636-47+48+40+9292135
36Arina Korenbaeva
Izhevsk
409→448 (+39)635+39+24-30-8361736
37Marat Semenov
Nizhnij Novgorod
508→408 (-100)723-32-43+34-836837
38Artem Dolgopolov
Nizhnij Novgorod
429→416 (-13)641+29-42+31-8341638
39Timofej Beloshejkin
Ekaterinburg
602→516 (-86)724-36-44+32-834739
40Mikhail Barynkin
Nizhnij Novgorod
610→510 (-100)728-34-46+35-834740
41Petr Fedorov
Moskva
199→254 (+55)638-45+33-46+8311441
42Kirill Ukhanov
Nizhnij Novgorod
100→190 (+90)645+31-38-44+8311442
43Ustina Morozova
Nizhnij Novgorod
177→252 (+75)648+30-37-45+8301343
44Alisa Ivannikova
ZHukovskij
245→177 (-68)647+33-39-42-732744
45Andrej Valov
Nizhnij Novgorod
441→341 (-100)642-41-47+43-731745
46Milena Zagorskaja
Moskva
164→154 (-10)634-48+40-41-731646
47Mikhail Epifanov
Nizhnij Novgorod
133→126 (-7)644-35-45-48+729647
48Dmitrij Usov
Nizhnij Novgorod
295→195 (-100)643-46-35-47-631048