Team Championship of Moscow Region

register | registered participants

Dates19.05.2019 - 19.05.2019
CityRU, Zhukovskij
СистемаМак-Магона
Participants48
Rounds4
NPlayerCityGo LevelMM01234PointsSOSSODOSPlace
1Njugo
2d29+5+13+17+615151
2Virzhinia Shalneva
ZHukovskij
2477→2478 (+1)010+6+14+18+466
3Rakhmat Demenshin
Sergiev Posad
2253→2258 (+5)011+7+15+19+488
4Semen Gudkov
Pavlovskij Posad
2154→2158 (+4)012+8+16+20+488
5I-goisty
1k213+1-9+21+516102
6Alexandr Tishin
Kraskovo
2117→2121 (+4)014+2-10+22-2113
7Roman Nemchenko
Kraskovo
2012→1993 (-19)015-3-11+23+2104
8Maxim Lubsanov
Kraskovo
1988→1949 (-39)016+4-12-24+281
9Tri bojca
4k21-25+5-13+41763
10Andrej Chirkov
Lyuberczy`
1804→1816 (+12)02-26+6-14+282
11Mukhammat Demenshin
Sergiev Posad
1758→1750 (-8)03-27+7-15+2104
12Svjatoslav Shalnev
ZHukovskij
1670→1690 (+20)04-28+8+16+395
13Vspomnit vsjo
7k25-17+1-9-31834
14Timur Khasmamedov
ZHukovskij
2076→2013 (-63)06-18+2-10-191
15Dmitrij Travkin
Lyuberczy`
1350→1392 (+42)07+19+3-11-2104
16Georgij Kosticyn
Moskva
869→901 (+32)08-20+4-12-1112
17ZhK
11k121+13-25+1-31565
18Sergej Churkin
ZHukovskij
1125→1159 (+34)022-14-26+2-1101
19Egor Andropov
ZHukovskij
1023→1072 (+49)023+15-27+3-2104
20Zlata Zvereva
ZHukovskij
931→931 (=)024+16-28+4-272
21Soljanka
9k117-37+29+5-31356
22Mikhail Sas
ZHukovskij
2229→2240 (+11)018+38+30+6+488
23Alexandr Travkin
Lyuberczy`
1116→1094 (-22)019-39+31+7-295
24Svetlana Skorochkina
Kolomna
268→168 (-100)020-40-32-8-090
25Godzilly
10k133+9-17-37+31257
26Vladislav Shalnev
ZHukovskij
1343→1303 (-40)034+10-18-38-193
27Artem Korobov
ZHukovskij
1098→1074 (-24)035+11-19-39+273
28Viktoria Kolomiec
ZHukovskij
997→968 (-29)036+12-20-40+283
29Adrenalin
16k045+33+21-41+3748
30Valeria Ermolaeva
Moskva
784→814 (+30)046+34-22-42+281
31Timofej Skripkin
Kolomna
615→660 (+45)047+35+23-43+353
32Vladislav Grishin
Kolomna
272→410 (+138)048+36+24+44+455
33Sensej
14k125-29-41+45+3719
34Alexandr Antonov
Kolomna
1576→1524 (-52)026-30+42+46+343
35Kirill Buguckij
Kolomna
478→378 (-100)027-31-43-47+170
36Dmitrij Lifantjev
Kolomna
300*→348 (+48)028-32-44+48+293
37Debjut
15k041+21-45+25-27110
38Denis Zulaev
Solnechnogorsk
1217→1253 (+36)042+22-46+26+362
39Igor Osman
Solnechnogorsk
697→697 (=)043+23-47+27-262
40Galina Poberezhnaja
Moskva
93→94 (+1)044-24+48-28-150
41Zakhvatchiki
17k037-45+33-29-18011
42Anastasia Chernova
ZHukovskij
608→508 (-100)038-46-34-30-090
43Veronika Plakhtienko
Kraskovo
383→407 (+24)039-47+35+31-261
44Gleb Brenishter
ZHukovskij
234→224 (-10)040+48+36-32-282
45GOroditeli
19k029-41-37-33-09012
46Nuria Kolomiec
ZHukovskij
300*→507 (+207)030-42+38-34-180
47Darja Korobova
ZHukovskij
240*→126 (-114)031-43-39-35-080
48Nikolaj Churkin
ZHukovskij
100*→100 (=)032-44-40+36-191