Applications for Youth Championship of Sverdlovsk Region

Registration form

NameCityGo level
1Алябышев АндрейЕкатеринбург313 (preliminary)
2Сентябов РоманЕкатеринбург556 (preliminary)
3Трубников РатмирЕкатеринбург608 (preliminary)
4Астанков АлексейЕкатеринбург632 (preliminary)
5Шабуров ЕгорКарпинск380 (preliminary)
6Шабуров ДанилКарпинск91 (preliminary)
7Гупперт АлександрКарпинск94 (preliminary)
8Прошкин ИгорьКарпинск287 (preliminary)
9Чебыкин ЕвгенийЕкатеринбург375 (preliminary)
10Головин ИльяЕкатеринбург331 (preliminary)
11Шкунов ИльяБерезовский352 (preliminary)
12Беляев ГеоргийЕкатеринбург316 (preliminary)
13Левин АлександрЕкатеринбург182 (preliminary)
14Соловьев ВасилийЕкатеринбург96 (preliminary)
15Смольков НиколайЕкатеринбург91 (preliminary)
16Скороходов МихаилЕкатеринбург188 (preliminary)
17Коробко ДаниилНовоуральск1156 (preliminary)
18Борисихин МатвейНовоуральск538 (preliminary)
19Сербин АртемЕкатеринбург340 (preliminary)
20Хаматов АртемКраснотурьинск110 (preliminary)
21Князева СофияКраснотурьинск90 (preliminary)
22Селянинова ВасилисаКраснотурьинск90 (preliminary)
23Лекомцева Элина Краснотурьинск1 (preliminary)
24Хайруллин ДанилКарпинск25 (preliminary)
25Юдина ЗлатаНовоуральск95 (preliminary)
26Розанов МихаилЕкатеринбург2317 (preliminary)
27Скакунов СеменЕкатеринбург360 (preliminary)
28Ельняков КонстантинЕкатеринбург95 (preliminary)
29Суворов ЯковЕкатеринбург376 (preliminary)
30Тишков МихаилЕкатеринбург91 (preliminary)
31Нечаев ЕрмолайЕкатеринбург90 (preliminary)
32Трухина ВладаЕкатеринбург95 (preliminary)
33Лебедев СавелийЕкатеринбург95 (preliminary)
34Серебренников АндрейЕкатеринбург Рейтинг РФГ (preliminary)
35Каюров ЯрославЕкатеринбург0 (preliminary)
36Везденева ПолинаЕкатеринбург116 (preliminary)
37Ширыкалов АртемЕкатеринбург254 (preliminary)
38Тунгусов АртемЕкатеринбург98 (preliminary)
39Павлушина ТаисияЕкатеринбург0 (preliminary)
40Комков РостиславЕкатеринбург0 (preliminary)
41Постников АртёмЕкатеринбург0 (preliminary)
42Зоин МакарЕкатеринбург96 (preliminary)
43Михайловский АртемНовоуральск183 (preliminary)
44Завадский МихаилЕкатеринбург0 (preliminary)
45Багрецов ВладиславЕкатеринбург (preliminary)
46Латыпов МихаилЕкатеринбург0 (preliminary)
47Трушников РадомирЕкатеринбург186 (preliminary)
48Максимов МатвейЕкатеринбург0 (preliminary)
49Зенкин АлександрЕкатеринбург467 (preliminary)
50Грохольский АлексейНижний Тагил (preliminary)
51Нартдинов ТимурНижний Тагил510 (preliminary)
52Засыпкин ДмитрийЕкатеринбург138 (preliminary)
53Данильченко ИванЕкатеринбург91 (preliminary)
54Зуева АленаЕкатеринбург (preliminary)
55Леонтьев СтепанЕкатеринбург (preliminary)
56Потлов Тимурnovouralsk30 (preliminary)
57Черкашин МаксимКраснотурьинск10 (preliminary)
58Адам СергейКраснотурьинск103 (preliminary)
59Мотронюков АрсенийКраснотурьинск138 (preliminary)
60Мотронюков НикитаКраснотурьинск96 (preliminary)
61Рагозина ВикторияКарпинск91 (preliminary)
62Шадрина ТамараКарпинск95 (preliminary)
63Онищук ЕгорКарпинск1 (preliminary)
64Фёдорова ВиолеттаКраснотурьинск10 (preliminary)
65Леонтьев СтепанЕкатеринбург (preliminary)
66Скороходова ЕваКраснотурьинск17 (preliminary)
67Эбергардт ПолинаКраснотурьинск11 (preliminary)

Forthcoming tournaments