Far East - Baltic

register | registered participants

Dates25.04.2020 - 26.04.2020
CityRU, KGS
СистемаМак-Магона
Participants60
Rounds4
NPlayerCityGo LevelMM01234PointsSOSSODOSPlace
1Dmitrij Vinokurov
YAkutsk
1225→1345 (+120)344+10+8+4+719191
2Pavel Maljugin
Tyumen`
1275→1304 (+29)39+7+3+6-623172
3Andrej Moskvichjov
Vladivostok
1158→1216 (+58)311+14+2-8+621153
4Vjacheslav Kushnir
Magadan
1204→1229 (+25)313+18+11+1-621144
5Artem Sharandak
Kaliningrad
1271→1296 (+25)316+8-10+9+620155
6Alexej Zdanovskij
Kaliningrad
950→1326 (+376)222+21+15+2+619196
7Dmitrij Karpov
Sankt-Peterburg
1130→1186 (+56)332+2-19+12+618127
8Vladimir Antropov
Magadan
1097→1124 (+27)321+5+1-3-523108
9Alexandr Martjashin
Kaliningrad
1108→1114 (+6)32-17+13+5-522109
10Varvara Shundikova
Solikamsk
1063→1075 (+12)312+1-5-19+522910
11Nikita Makarov
Habarovsk
1037→1017 (-20)33-29+4-22+520811
12Dina Shmakova
Magadan
1151→1131 (-20)310-25+18+7-519812
13Nadezhda Frolenkova
Magadan
1086→1061 (-25)34-20+9-27+519813
14Grigorij Ovcharov
Magadan
950→995 (+45)227+3-26+25+5181214
15Anastasia Gribova
Magadan
1142→1101 (-41)318-24+6-23+518815
16Sofia Zabolotnaja
Habarovsk
1101→1063 (-38)35-19-33+20+517716
17Anna Nikolaeva
Magadan
908→956 (+48)234+9-28+18+5161117
18Elfia Khodzher
Nikolaevsk-na-Amure
996→945 (-51)315+4-12-17-421518
19Arina Parashchina
Nikolaevsk-na-Amure
837→881 (+44)245+16+7-10-419½19
20Tatjana-K Eliseeva
Kaliningrad
768→907 (+139)230+13-21+16-418820
21Vjacheslav Boltenkov
Magadan
1257→1157 (-100)38-6-20-36+418321
22Rodion Kolobov
Kaliningrad
815→814 (-1)26-46+35+11-417622
23Emilia Erlikh
Solikamsk
691→811 (+120)139+30+24+15-4161123
24Ruslan Orazbaev
Magadan
921→864 (-57)226+15-23-35+416724
25Andrej Krylov
Magadan
926→917 (-9)233+12-34+14-416625
26Vsevolod Vozhdaev
Habarovsk
726→717 (-9)224-36+14-37+415626
27Grigorij Khromenkov
Magadan
813→800 (-13)214-40+48+13-415527
28Andrej Rusanov
Habarovsk
682→757 (+75)141+32+17-34+414928
29Anton Rusin
Aleksin
414→674 (+260)143+11-39+32+414929
30Lev Egorov
Kaliningrad
930→830 (-100)220-23-49+38+413530
31Dmitrij Bakotin
Habarovsk
481→530 (+49)146-51+45+!33+410731
32Nikita Prishchepa
Kaliningrad
833→733 (-100)27-28-41+29-317332
33Alexej Efremov
Amursk
730→630 (-100)225-38+16-31-316333
34Bogdan Nsambaev
Magadan
716→643 (-73)217-45+!25-28-315234
35Mikhail Kopchenko
YAkutsk
400→555 (+155)147+44+22-24-313535
36Fedor Grebenshchikov
Magadan
326→424 (+98)137+26-47+21-313536
37Pavel Shapin
Kaliningrad
551→520 (-31)136-42+52+26-312537
38Dmitrij Khen
Habarovsk
398→478 (+80)152+33-40+30-312538
39Alexej Balashov
Kaliningrad
528→499 (-29)123-50+29-49+312439
40Anatolij Chuchukov
Magadan
587→554 (-33)148+27-38-50+311440
41Ruslan Fedorov
Habarovsk
497→506 (+9)128-55+32-48+310341
42Maxim Prokofjev
Kaliningrad
256→386 (+130)059+37-53+47+38542
43Anastasia Pavlova
Anapa
250*→408 (+158)029-56+57+51+38443
44Alexandr_A Alexeev
Dimitrovgrad
800*→600 (-200)21-35--!-!214½044
45Vsevolod Volodin
Magadan
713→687 (-26)219-34-!31-!-!213045
46Azalia Vinokurova
YAkutsk
681→672 (-9)131+22--!-!212½446
47Margarita Verjasova
Magadan
579→479 (-100)135-53+36-42-211247
48Vladislava Golovina
Magadan
409→355 (-54)140-58+27-41-211148
49Arina Repina
Solikamsk
339→387 (+48)056+52+30-39-210349
50Olga Drozdova
Kaliningrad
223→286 (+63)060+39-54+40-29350
51Jaromir Rychkov
Kaliningrad
90→151 (+61)057+31-55+43-29251
52Kristina Sevostjanova
Habarovsk
577→477 (-100)138-49-37-56+29152
53Darja Tkachjova
Nikolaevsk-na-Amure
305→296 (-9)058+47-42-55+27253
54Artur Flusov
Habarovsk
319→263 (-56)055-59+50-58+25254
55Darja Samojlova
Magadan
170→149 (-21)054+41-51-53-19255
56Olga Butrimova
Nikolaevsk-na-Amure
121→116 (-5)049-43-60+52-18156
57Alisa Voronkova
Habarovsk
173→126 (-47)051-60+43-59-17157
58Jasmin Idkhidel
Kaliningrad
143→132 (-11)053-48-59+54-17158
59Kirill Chudinov
Magadan
103→102 (-1)042-54-58-57+17159
60Egor Knysh
Habarovsk
91→91 (=)050-57-56-+!14060