Applications for 2nd Ural Childrens Cup of Polymetal

Registration form

NameCityGo level
1Трубников РатмирЕкатеринбург608 (preliminary)
2Шкунов ИльяБерезовский352 (preliminary)
3Астанков АлексейЕкатеринбург632 (preliminary)
4Сентябов РоманЕкатеринбург556 (preliminary)
5Рочев ЯрославТюмень1801 (preliminary)
6Рочева ПолинаТюмень (preliminary)
7Розанов МихаилЕкатеринбург2317 (preliminary)
8Трушников РадомирЕкатеринбург28 (preliminary)
9Соловьев ВасилийЕкатеринбург0 (preliminary)
10Везденёва ПолинаЕкатеринбург0 (preliminary)
11Скороходов МихаилЕкатеринбург0 (preliminary)
12Чебыкин Евгений Екатеринбург0 (preliminary)
13Адам СергейКраснотурьинск103 (preliminary)
14Фёдорова Виолетта Краснотурьинск10 (preliminary)
15Шабуров ДанилКарпинск10 (preliminary)
16Кузнецов ДенисКраснотурьинск10 (preliminary)
17Князева СофьяКраснотурьинск10 (preliminary)
18Хайрулин ДанилКарпинск10 (preliminary)
19Мотронюков АрсенийКраснотурьинск138 (preliminary)
20Мотронюков НикитаКраснотурьинск10 (preliminary)
21Левин АлександрЕкатеринбург0 (preliminary)
22Прошкин ИгорьКарпинск10 (preliminary)
23Шадрина ТамараКарпинск10 (preliminary)
24Шадрина ТамараКарпинск10 (preliminary)
25Колымагин КириллКарпинск10 (preliminary)
26Рогозина ВикторияКарпинск10 (preliminary)
27Селянинова ВасилисаКраснотурьинск10 (preliminary)
28Хаматов АртёмКраснотурьинск10 (preliminary)
29Рублёв ВладиславКраснотурьинск10 (preliminary)
30Гупперт АлександрКарпинск10 (preliminary)
31Герасимов СеменКраснотурьинск96 (preliminary)
32Юдина Златаnovouralskнет (preliminary)
33Беляев ГеоргийЕкатеринбург0 (preliminary)
34Борисихин МатвейНовоуральск538 (preliminary)
35Трухина ВладаЕкатеринбург0 (preliminary)
36Бобин СемёнЧелябинск0 (preliminary)
37Дубовик Дмитрий_КЧелябинск1090 (preliminary)
38Коробко ДаниилНовоуральск1156 (preliminary)
39Шундикова ВарвараСоликамск1286 (preliminary)
40Висторовских МаринаЧелябинск0 (preliminary)
41Зенкин АлександрЕкатеринбург467 (preliminary)
42Артём Петряков Челябинск (preliminary)
43Михаил ТишковЕкатеринбург0 (preliminary)
44Вагапова ДианаЧелябинск91 (preliminary)
45Данильченко ИванЕкатеринбург0 (preliminary)
46Засыпкин ДмитрийЕкатеринбург 0 (preliminary)
47Тягний ВиталийЧелябинск997 (preliminary)
48Ширыкалов АртёмЕкатеринбург0 (preliminary)
49Скакунов СемёнЕкатеринбург0 (preliminary)
50Галимов АлександрЧелябинск2374 (preliminary)
51Нартдинов ТимурНижний Тагил510 (preliminary)
52Авербах СофияЧелябинск120 (preliminary)
53Юсупов АйдарЧелябинск838 (preliminary)
54Михайловский АртемНовоуральск183 (preliminary)
55Пучков ВикторЧелябинск248 (preliminary)
56Пучков ОлегЧелябинск591 (preliminary)